

hier mijn foto.s en mijn verhaal
Ik ben een jaar of 5 begonnen met mijn vijver, deze bestaat uit betonnen wanden met een raam er inverwerkt de binnenkant is bewerkt met gele polyester
dit heb ik laten doen door een begische bedrijf. de rest heb ik allemaal zelf gemaakt terwijl ik bezig was heb ik steeds andere ideeen op gedaan zo zie je maar weer dat als je werkt toch nog na kunt denken en veel ideeen op kunt doen .
het dak is nu nog van riet/bamboe en is in de japanse stijl gemaakt dit wil ik wel veranderen door een dicht dak te laten maken ivm vuil dat nu van het dak in de vijver valt
Ik heb 12 koi,s in mijn vijver in lengte,s varieerend van 15 tot 45 cm en ik heb er nog 2 goud zeeltjes in zitten wat betreft klachten of ziekte.s heb ik de afgelopen jaren nooit iets gehad, totdat ik afgelopen jaar 3 nieuwe had aangeschaft deze vissen hadden parasieten ik heb deze behandeld met FMC Malachiet groen het heeft enkele weken geduurd voordat alles weer goed was, de vissen zijn wel gestorven maar heb van de leverancier nieuwe gehad om dat de fout bij hem zat .hij had namelijk 2 dozen ontvangen met vissen die de parasieten bij zich droegen.Dus mag ik wel zeggen dat hij mijn netjes behandeld heeft.
Wat betreft de toekomst kan ik niet veel met mijn vijver ik heb een vrij kleine plaats dat is ook de reden dat ik nu een vijver in de hoogte heb 130 cm boven de grond en 40 cm eronder het enige is dan nog het dak dat ik ga veranderen .verder ben ik nu zeer tevreden met mijn leuke, aparte, gezellige,koi vijver.
Groetjes Paul Teurlings.Tilburg
PS
je bent zeer goed bezig mijn complimenten